Biz Kimiz?

Sigortakolay.net, internet üzerinden sigorta karşılaştırması yapmanızı ve sigorta poliçesi satın almanızı sağlamak üzere , IUC Sigorta ve Reasürans Brokerliği tarafından kurulmuştur.

Sigortakolay.net, özellikle Kasko, Trafik, Sağlık, Dask , Konut Paket, Seyahat Sigortaları gibi acil ve önemli sigorta ihtiyaçlarınızda , sigorta satınalımı yaparken , zaman ve maliyet avantajı ile en uygun poliçeyi satın almanız için kurulmuştur.

Sigortakolay.net‘i kullanarak ihtiyacınız olan sigortalar için , Türkiye’de faaliyet gösteren 28 farklı Sigorta Şirketinin, size özel olarak hazırlanan sigorta fiyatlarını karşılaştırma ve tercih edeceğiniz sigorta şirketinden poliçenizi satın alma imkanı bulabilirsiniz. Üstelik bu işlem için sizin internet üzerinde dahi olsa uzun araştırmalar yapmaya ve bolca zaman harcamanıza da gerek kalmaz.

Sigortakolay.net, 7/24 hizmet veren Sigorta Destek Hattı ile 0212 328 11 22 numaralı telefon hattı ile müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.


Hedeflerimiz

Hedefimiz; öncelikle Kasko , Trafik ,Seyahat , Sağlık, Dask , Konut Sigortaları gibi spesifik ve/ veya Paket olarak sunulan sigorta ürünlerinin internet üzerinden, en doğru teminatlarla, en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde satın alınmasını sağlamaktır. Nihai hedefimiz, internet üzerinden yapılan tüm sigorta satın alımlarında en bilinen, en güvenilen ve en çok kullanılan adres olmaktır.